Blockprofile NL – „okna holenderskie”

Nowe systemy IDEAL 7000 są doskonale dostosowane do architektury holenderskiej.

Te systemy NL są odpowiednie dla typowej dla rynku holenderskiego głębokości zabudowy ram wynoszącej 120 mm, które mogą być połączone z różnymi wariantami skrzydeł o szerokości 85 mm. Szerokie ościeżnice z zewnętrznymi przylgami pozwalają łatwo i estetycznie zamontować okna w budynku wykonanym z cegły licowej (klinkieru) bez konieczności dodatkowych prac murarskich.

Ciepło

Nowe systemy Blockprofile NL 85 mm to rozwiązanie na rynku, które spełnia coraz bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące przenikalności cieplnej okien i drzwi. Dzięki zastosowaniu szerszych skrzydeł, pozwalających na zastosowanie pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, te nowe konstrukcje zapewniają doskonałe parametry cieplne okien. Profile same w sobie charakteryzują się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uf = 1,0-1,1 W/m2K, co plasuje je w czołówce pod względem izolacyjności termicznej. Szerokość złożenia profili rama/skrzydło wynosząca jedynie 113 mm pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonych, co jest zgodne z obecnymi trendami projektowymi.

 

Atrakcyjne wzornictwo

Nowe systemy zostały opracowane zgodnie z filozofią Aluplast, która polega na tworzeniu systemów z uszczelnieniem zewnętrznym (AD) i środkowym (MD). Charakteryzują się one różnym designem. Ideal 7000 NL jest bardziej tradycyjny, odpowiedni dla obecnych potrzeb rynku, z 15-stopniowymi skosami. 

DO POBRANIA: