Aluplast energeto NEO

energeto® neo to propozycja, która zachwyca swoim wzornictwem i przemawia do klientów, którzy cenią sobie ponadczasową estetykę. Kubistyczny kształt i symetryczne proporcje to cechy charakterystyczne dla okien wykonanych w tym systemie.

System energeto® neo inspirowany został stylem Bauhaus, który kiedyś wywrócił do góry nogami świat architektury. Prosta, lecz piękna konstrukcja sprawia, że okna te są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie dużą ilość naturalnego światła i chce połączyć wnętrze z otoczeniem na zewnątrz. Te cechy są nadal aktualne i pożądane, nawet po upływie 100 lat od powstania stylu Bauhaus.

Głębokość zabudowy: 76 mm
Maksymalna głębokość szklenia: 54 mm niezlicowane; 68 mm zlicowane
Ilość uszczelek: 2 lub 3
Ilość komór: 5 – 6
Wartość współczynnika Uf: do 0,79 W/m²K
Min. wartość Uw: (okno referencyjne) do 0,70 W/m²K
Dostępne kolory rdzeni: biel, brąz, antracyt
Dostępne warianty profili: zlicowany, niezlicowany
Typ wzmocnienia profili :stalowe lub powerdur
Zastosowanie: uniwersalne

Proste struktury, minimalistyczny design

energeto NEO to połączenie mocnych kątów i minimalistycznej architektury, które równocześnie cechuje wizualna lekkość konstrukcji. System ten wyróżnia się prostym, symetrycznym, kubistycznym kształtem, który stanowi jego znak rozpoznawczy.

energeto NEO spełnia najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej oraz najnowszych trendów projektowych. W trakcie projektowania systemu postawiliśmy sobie szereg wymagań, m.in. połączenie najbardziej innowacyjnych technologii aluplast z wyjątkowym designem. Każdy detal oraz zastosowane technologie są podporządkowane tej wizji.

Optyczna lekkość konstrukcji

Okna wykonane w systemach energeto NEO wyróżniają się niezwykłą lekkością oraz elegancją, którą zapewniają im wąskie i wyraziste przylgi. W porównaniu do innych systemów aluplast, przylgi te są o połowę węższe, co dodatkowo podkreśla finezję konstrukcji.

Design do kwadratu

Dzięki nowej gamie listew przyszybowych o prostych konturach, w systemach energeto NEO możemy osiągnąć smukłe i wyraziste kształty zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Lepsze zabezpieczenie przed włamaniem

System energeto® NEO jest jednym z niewielu dostępnych na rynku systemów, które posiadają tzw. „klasyczne środkowe uszczelnienie”.

W ramach systemu energeto® NEO zastosowano innowacyjne rozwiązanie „Safetec inside”, które składa się z ekstrudowanej przylgi środkowej oraz mocno przylegającej do niej trzeciej, wewnętrznej uszczelki. Dzięki temu konstrukcja okna jest szczelniejsza, co wpływa pozytywnie na jej właściwości termiczne i akustyczne. Ponadto, zastosowanie tego rozwiązania utrudnia wyważenie skrzydła i blokuje możliwość dojścia do okuć.

Swoboda wyboru

Podczas procesu rozwoju systemu energeto® neo uwzględniliśmy wiele pomysłów i sugestii naszych klientów, takich jak nowoczesny i ponadczasowy wygląd, proste i kompatybilne rozwiązania oraz możliwość budowania okien architektonicznych i obiektowych na jednej platformie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz szerokiej gamie wariantów profili, system energeto® neo sprawdzi się zarówno w przypadku wymiany starych okien, jak i w projektowaniu nowoczesnych domów.

Struktury dekoracyjne premium

Oprócz kształtu profili, na design i emocjonalny odbiór okien energeto® NEO wpływają również nowe struktury dekoracyjne premium: woodec oraz aludec. Dzięki nim można uzyskać bardzo realistyczne odwzorowanie wybranej struktury – ponadczasowego drewna lub modnej metalicznej czy aluminiowej powierzchni.

 
 

wariant niezlicowany

wariant zlicowany

DO POBRANIA: