Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji stolarki okiennej oraz drzwiowej z PCV i aluminium. Oprócz nich zamówisz u nas rolety zewnętrzne, bramy garażowe oraz akcesoria takie jak moskitiery, parapety, roletki materiałowe czy klamki do drzwi.

Na rynku budowlanym funkcjonujemy od września 2000 roku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm i instytucji, jak i do osób prywatnych – nie tylko na terenie kraju, ale również na rynkach międzynarodowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Rogowie w województwie łódzkim.

Nasza misja

DLACZEGO WARTO
NAM ZAUFAĆ?

Jeśli priorytetem jest dla Ciebie precyzja i solidność wykonania, zgodnie z ustalonym terminem realizacji i w cenie dopasowanej do Twoich możliwości, u nas masz gwarancję odbioru usługi spełniającej te kryteria. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie umówimy się na niezobowiązujące spotkanie, celem przedstawienia opcji dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.
Dbamy o Klientów
Duży nacisk stawiamy na obsługę klienta. W naszej codziennej pracy to właśnie klient jest zawsze w centrum tego, co robimy.
Nasza kadra
Operującą tu kadrę pracowniczą tworzą wykwalifikowani specjaliści z długoletnim doświadczeniem i dziesiątkami realizacji na koncie
Nasze realizacje
Realizowane projekty opieramy na najwyższej jakości, sprawdzonych materiałach oraz bogatym zapleczu produkcyjnym.
Niezawodność
Stale i dynamicznie rozwijać naszą działalność, dostarczając Ci produkt nowoczesny i precyzyjnie wykonany.

Nasze projekty

Zobacz świat naszymi oczami

Please fill the required field.
Please fill the required field.

TOP-PLAST OKNA
sp. z o.o., sp. kom.

ul. Dworcowa 32
95-063 Rogów
© All Rights Reserved